Dywaniki gumowe polskiej marki Geyer & Hosaja

Korzystasz w okresie jesienno-zimowym z dywaników gumowych w Twoim samochodzie? Jeśli nie, to w tym artykule przygotowałem dla Ciebie kilka niezbędnych informacji, które pomogą Ci dokonać trafnego wyboru dywaników idealnie dopasowanych do Twojego pojazdu. Po przeczytaniu tego tekstu zrozumiesz też, dlaczego warto wymienić dywaniki welurowe na gumowe, gdy tylko nadejdzie pierwsza słota.

Zacznijmy jednak od początku. Dlaczego dywaniki gumowe są tak ważnym wyposażeniem samochodu w trudnym dla niego okresie jesienno-zimowym? Otóż w odróżnieniu od dywaników welurowych, dywaniki gumowe nie przepuszczają wody, śniegu i błota. Dzięki tym właściwościom, wszystko to, co wnosimy do samochodu na naszych mokrych lub ośnieżonych podeszwach nie jest wchłaniane w wykładzinę.

Mokre dywaniki welurowe lub przesiąknięta wodą wykładzina skutkują późniejszą wilgocią w samochodzie oraz np. zaparowanymi lub w zimie zaszronionymi od wewnątrz szybami. Dywaniki gumowe z rantem ochronnym, gdy tylko zgromadzą brud z łatwością wyjmiesz, wytrzepiesz, wylejesz z nich wodę, a na myjni bezdotykowej w kilka sekund sprawisz, że będą znów wyglądały jak nowe. W przypadku welurów to wręcz niemożliwe.

Jest kilka czynników, które decydują o wyborze odpowiednich dywaników gumowych. Oprócz bezapelacyjnie najważniejszej kwestii, jaką jest funkcjonalność, dla wielu miłośników motoryzacji liczy się także wygląd dywaników samochodowych. Większość firm oferuje produkty, które nie urzekają swoim designem, przez co wielu kierowców woli jeździć z welurami przez cały rok, zamiast założyć brzydkie dywaniki, które zepsują cały wygląd wnętrza ich samochodu.

Do tego testu otrzymałem dywaniki samochodowe polskiej marki Geyer & Hosaja, która od wielu lat zajmuje się produkcją wyrobów gumowych, w tym dywaników samochodowych trafiających na pierwszy montaż do wielu dużych koncernów samochodowych. Dywaniki samochodowe Geyer & Hosaja w odróżnieniu od innych produktów na rynku cechuje unikatowy styl i design w fakturze plastra miodu, co idealnie wpasuje się do luksusowych i sportowych wnętrz samochodów. W końcu plaster miodu od lat kojarzy nam się ze sportowymi właściwościami pojazdów.

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość produktu, brak przykrego zapachu gumy po nagrzaniu się wnętrza oraz ranty ochronne optymalnej wysokości, a także wzmocnienia newralgicznych miejsc dywanika, to wybór jest prosty – dywaniki gumowe 𝗚𝗲𝘆𝗲𝗿 & 𝗛𝗼𝘀𝗮𝗷𝗮.

Ostatnim, ale także niezwykle ważnym punktem jest nasze bezpieczeństwo. Idealne dopasowanie dywaników samochodowych 𝗚𝗲𝘆𝗲𝗿 & 𝗛𝗼𝘀𝗮𝗷𝗮, dedykowane do danego samochodu mocowania, a także specjalne gumowe kolce od spodu dywaników gwarantują, że dywaniki nie przesuną i nie podwiną się w czasie jazdy, co mogłoby skutkować zablokowaniem się pedałów. Dodatkowo produkty te posiadają atest PZH oraz niemiecki TUV, który świadczy o ich najwyższej jakości. Cieszę się, że w końcu znalazłem produkt godny polecenia. Mam nadzieję, że zagości on także w Waszych samochodach! Polecam!